Глобальний посібник з проектування вулиць

Глобальний посібник з проектування вулиць допомагаєпрактикам переглянути роль вулиць у містах у всьому світі.Посібник, створений за участю експертів із 72 міст у 42 країнах,пропонує технічні деталі проектування вулиць, які надаютьпріоритет пішоходам, велосипедистам і пасажирам громадськоготранспорту.

globe
ЗАВАНТАЖИТИ caret-down

Explore the Guide

Похвала

  • Глобальний посібник з проектування вулиць допомагає практикам переглянути роль вулиць у містах у всьому світі. Посібник, створений за участю експертів із 72 міст у 42 країнах, пропонує технічні деталі проектування вулиць, які надають пріоритет пішоходам, велосипедистам і пасажирам громадського транспорту.

   Майкл Блумберг

   колишній мер міста Нью-Йорк

  • Міста переживають революцію у вуличному проектуванні, і «Глобальний посібник з проектування вулиць» - це перший документ, який привертає увагу до сміливого нового світу стратегій, які трансформують міста на кожному континенті. Змальований з життя і на основі реальних прикладів, цей посібник встановлює новий категоричний імператив для безпечних вулиць, який вирівнює правила гри для громадського транспорту, велосипедистів і пішоходів. Він створює нову міжнародну мову міського життя, мобільності і економіки.

   Джанетт Садік-Хан

   Bloomberg Associates, колишня уповноважена з транспорту міста Нью-Йорк

  • Понад століття вуличне життя було тим, що проростало крізь тріщини в покритті – жвавістю, яка процвітала незважаючи на асфальт і трафік. «Глобальний посібник з проектування вулиць» виходить з протилежного принципу: ми не маємо чекати від вулиць створення виняткових людей, які виживатимуть наперекір всьому, а замість цього ми повинні проектувати їх таким чином, щоб зробити активне, привабливе вуличне життя невідворотнім.

   Йен Ґел

   урбаніст, архітектор і автор книги «Міста для людей»

  • Вулиці - це фундамент всієї соціальної структури міста: пересування, роботи, життя, шопінгу та ігор. Завдяки цьому посібнику міста вперше мають універсальний ресурс для створення міст, які функціонуватимуть для всіх його користувачів.

   Енріке Пеналоса

   колишній мер Боготи

  Fill 1 caret-right

  Endorsing the GSDG provides a permission slip for organizations, cities, and regions to advance safe, healthy, sustainable, and vibrant streets.